Redcode Standard

redcore_standart

Redcode Standard

Kobi Uygulamaları ve ERP

Geniş ihracat hacimleri ve Gayri Safi Milli Hasılaya katkılarıyla ülke ekonomisinin bel kemiğini oluşturan KOBİ’leri geleceğin büyük ölçekli firmaları olarak gören Netsis, finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak tüm üretim ve kaynak planlama modüllerini içeren Redcode Standard’ı, ekonomik koşullarda özellikle üretim yapan orta ölçekli sanayicilerin hizmetine sunuyor.

Finans ve Muhasebe uygulamalarına ek olarak, Üretim Kaynak Planlama Modüllerinin (MRP 1-MRP 2) yanısıra Mobil Dağıtım Uygulaması, Dinamik Depo, Maliyet Muhasebesi, Enflasyon Muhasebesi, Üretim Akış Kontrol, Kalite Kontrolü ve Banka modüllerini ekleyerek Redcode Standard’ı komple bir destek paketi olarak KOBİ’lerin hizmetine sunan Netsis, daha önceden Fusion Standard olarak bilinen ürününün yeni ve geliştirilmiş versiyonu olan Redcode Standart’ı eski Fusion Standard kullanıcılarına versiyon anlaşması dahilinde veriyor.

Redcode Standard’ın Üretim ve Stok modülleriyle bağlantılı olarak detaylı üretim planlaması sağlayan MRP 1 ve işçilik, tezgah, zaman ve para gibi diğer kaynakların planlanmasını da kapsayan Üretim Kaynak Planlaması modülü MRP 2 ile üretimin her aşamasına hakim olunabiliyor. Bu sayede işletme yöneticilerinin üretim ve stok politikalarını en sağlıklı ve hızlı şekilde belirleyerek doğru zamanda doğru kararlar alması mümkün oluyor. Bunların yanısıra Redcode Standart’ın Mobil Dağıtım modülüyle her türlü sipariş, faturalama ve yükleme dağıtım işlemleri süratli ve hatasız olmasının yanısıra, GPRS, el terminali uygulamaları gibi son teknolojilerin avantaj ve desteği ile uygulanabiliyor.

Dinamik Depo modülüyle malların depoda izlediği tüm yollar rahatlıkla takip edilebiliyor. Malların depoda farklı yerlerde stoklanabilmesi özelliği sayesinde depo alanının daha verimli ve etkin kullanılması sağlanıyor. Maliyet Muhasebesi ile birim maliyetleri rahatlıkla hesaplanabiliyor ve muhasebenin gereksinim duyduğu işlemler otomatik olarak tamamlanıyor. İşletmeler bilançolarını ve kar/zarar raporlarını çok daha kolay bir şekilde alabiliyor. Banka Modülü sayesinde her türlü bankacılık işlemleri otomatik olarak yapılabiliyor; adım adım takip edilebiliyor, gerekirse her süreçte müdahale edilip, raporlanabiliyor.

Yeni iş zekası ek modül imkanlarıyla süslenen Redcode Standard her seviye Kobilerimiz için hizmet edebilmektedir.