Entegre.NET

entegre_ic

Entegre.NET

Entegre.Net Ailesi

Küçük Ofisler ve Orta Dereceli Ticari İşletmeler

Küçük ve orta dereceli işletmelerde yapılması gereken işletmelerin hacimlerini karşılayabilecek kapsamda bir ürün önererek işletmenin güncel ihtiyaçlarını hayata geçirerek ticari hayatlarının ölçülebilir nitelikte sürdürebilmelerini sağlamaktır.

İşletmelerin stok yönetimi, finans analizleri, tedarik uygulamaları ile üretime kadar olan ihtiyaçlarını maksimum 10 kullanıcıyı destekleyen paketlerimizle hayata geçirebiliriz.

Bu tür projelerin tamamlayıcı unsurları olan Personel, Sabit Kıymet Yönetimi, Barcode uygulamaları ve Mağazacılık çözümleri Netsis ürün ailelerinin en alt seviyesi olan ENTEGRE.NET ailesinde de desteklenmektedir.

Sistemin bir diğer avantajı da, web ortamı ile bilgilerin entegre çalışmasının sağlanması. Web sitesi aracılığıyla firma bilgilerinin online kullanılabilmesi, fiyat listelerine ve müşteri bakiye bilgilerine on-line ulaşılması imkanını sağlıyor.

Entegre W3, Netsis’in mevzuat ve iş uygulamalarında yaptığı yeniliklere anında erişebilme imkanı sunuyor. Mobil sistemlerle (el bilgisayarı ve GPRS) çalışan yazılım, gerekli durumlarda isteğe bağlı otomatik ya da manuel e-posta hazırlanmasına da imkan veriyor.