Destek Anlayışımız

blank

Adapa, 7 gün 24 saat destek vermeye göre yapılandırılmış organizasyonu ve kapsamlı hizmet portföyü ile BT hizmetlerini marka bağımsız ve müşterilerinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Uzun yıllara ve değişik ölçekli kompleks projelere dayanan deneyimimiz, kapsamlı hizmet portföyümüz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak donanım ve yazılım planlama, tasarım, kurulum, taşıma, entegrasyon, operasyonel destek, bakım – onarım, kiralama, dış kaynak kullanımı servisleri, koruyucu bakım, eğitim gibi geniş yelpazede destek hizmetleri sağlıyoruz.

İzmir ve Antalya’da bulunan servis merkezleri ve diğer illerdeki anlaşmalı servis ofisleri ile Adapa, farklı donanım ve yazılımlarından oluşan BT altyapılarının en etkin biçimde entegre edilmesini sağlamaya yönelik çözümler sunmayı amaçlayan, Türkiye’nin başarılı servis organizasyonlarından biridir.

Adapa, standart çözüm paketleri yanında müşteri istekleri ve proje gereksinimlerine göre farklı yanıt süreleri, farklı yerinde müdahale ve çözüm süreleri içeren özel çözümler sunmaktadır. Telefon, elektronik posta, uzaktan erişim veya yerinde müdahale ile ihtiyaç duyulan teknik desteğin, en verimli ve etkin şekilde verilmesi sağlayarak müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Marka Bağımsız Destek Hizmetleri
Adapa, farklı platformlara ait ürünlere destek hizmeti sağlarken, tek noktadan tüm hizmet taleplerinin karşılanabilmesini ve müşterilerinin standart kalitede hizmet de almasını sağlamaktadır.

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!