OKI Yetkili Teknik Servis

blank

OKI Yetkili Teknik Servis olarak Adapa Bilgi Sistemleri A.Ş. 15 yıldır Ege Bölgesindeki en etkili ve yaygın servis ağında hizmet etmektedir.Tüm kadrosu OKI tarafından sertifikalı teknisyenler tarafından oluşmaktadır.

Baskı çözümlerinde dünya liderlerinden biri olan OKI Printing Solutions firmasının Garanti Hizmetleri Çözüm Ortaklığı görevini,  “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkeleri doğrultusunda ve uzman kadrolarımızla yerine getirmeye devam ediyoruz.

OKI Europe Limited şirketinin Türkiye’de OKI marka yazıcı, faks ve yedek parça stoğu bulundurmak üzere yetkilendirdiği servis firması Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.‘dir.

 

 

Garanti İçi Servisler

Garanti kapsamında Yetkili Teknik Servis olarak hizmet vermeye yetkili olduğumuz OKI ürün grupları;

OKI Nokta Vuruşlu Yazıcılar.

OKI Mono Sayfa Yazıcıları.

OKI Renkli Sayfa Yazıcıları.

 

Garanti Dışı Servis hizmetlerimiz

Şirketimiz, garantisi bitmiş her türlü OKI ürününe hizmet vermektedir.Garanti süresi dolmuş olan cihazınız için önce arıza tespit yapılır,size fiyat bilgisi verilir .

Onayınız dan sonra onarım süreci başlar.Herhangi bir sürprizle karşılaşmadan cihazınızı teslim alırsınız.

 

Yetkili Teknik Servis Yedek Parça Temini

Yetkili Teknik Servis olduğumuz OKI ürünlerinin belirli oranda yedek parça stoğunu bulunduruyoruz. Bölgemizden gelen yedek parça taleplerini stoktan karşılamaya, stoğumuzda olmayanları merkezden temin edilmesi ve ihtiyaç sahibine süratle gönderilmesi hizmetlerini yerine yerine getiriyoruz.

Tüm diğer markalarda olduğu üzere, üstlendiğimiz bu görevi en iyi şekilde yerine getirebilmek için servis merkezinde gerekli tüm yedek parça ve işçilik imkanlarını sağlıyoruz. Ayrıca, bu görevde yer alan ekibin bilgilerini güncel tutan eğitimleri aldırmaya özen gösteriyoruz.

 

TEK BAKIŞTA OKI EUROPE

OKI Europe, 130 yıldan uzun süredir müşterilerin öncülük ettiği yenilik konusunda dünya lideri olan OKI grup şirketi OKI Data Corporation‘ın bir bölümüdür. Dünya genelinde 120 ülkede 18.000’den fazla çalışanımız mevcuttur.

Küresel bir kuruluşun desteğini yerel işletme yaklaşımıyla bir araya getiriyoruz.

OKI Group, hizmet, tasarım, üretim ve uygulama konusunda danışma ve yeniliğe dayanan bir yaklaşım yoluyla işletme müşterilerine özel ürünler ve çözümler sunma ilkesi temelinde kurulmuştur.

OKI’nin başarısının büyük bir kısmı, EMEA bölgesi genelinde oldukça deneyimli, yenilikçi, işine adanmış ve müşteri odaklı profesyonellerden oluşan OKI ailesine atfedilebilir.

OKI, dijital LED’den Yüksek Çözünürlüklü Renge kadar yenilikçi baskı teknolojilerinde öncüdür. Ödüllü ürünler ve çözümlerden oluşan portföyümüz, işletmelerin görüntü odaklı, canlı, kaliteli baskı iletişimleri ve bütçe esnekliği elde etmesini sağlar.

 

Hemen Randevu Al!

    Randevu ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!