Lenovo Servis

blank

LENOVO Türkiye pazarına girdiği tarihten itibaren Lenovo Servis ‘i olan Adapa Bilgi Sistemleri A.Ş. bu markaya ait Desktop, Notebook, Workstation,Server,Thinkstation v.b. her türlü ürüne, uzmanlaşmış ve sertifikalandırılmış personeli ile İzmir ve çevre bölgesinde hizmet vermektedir.

Şirketimiz, son ürün çeşitliliğinden sonra LENOVO’nun Thinkpad,Thinkcentre,Yoga,Ideacentre ve Ideapad model grubundaki ürünlerine servis vermeye ve yedek parça teminini yerine getirmeye, doğrudan LENOVO tarafından sertifikalandırılmış uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı Servis olma yolunda ilerlemeyi kendine görev edinmiştir.

SERVİS ÇÖZÜMLERİMİZ

Lenovo Servis, garanti süresi sona eren veya garanti kapsamı devam eden LENOVO cihazlar için onarım ve bakım hizmeti sunuyor ve uygun fiyat politikası çerçevesinde gerçekleştiriyor. Cihazlarınızda ki arızaların onarımı ve bakımı için bizimle iletişime geçin.

Tam donanımlı laboratuvarlarımızda uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Garantisiz veya Garantili tüm Lenovo marka cihazlarınıza Orijinal yedek parça kullanılarak donanımsal ve yazılımsal onarım gerçekleştiriyoruz.

Lenovo servisimiz, cihazlarınızın her türlü teknik sorunlarında uzman teknikerleri ve yılların verdiği deneyim ve birikim ile hizmet veriyor. Servisimize gelen cihazlara onarım sonrası 3 ay ile 3 yıl arasında garanti veriyoruz. Garantili servisimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cihazlarınızda ki donanım ve yazılım hataları uzman teknisyenlerimiz tarafından tespit edildikten sonra size cihazınızın durumu hakkında detaylı bilgi verilir ve servise onay vermenizin ardından işlemlere başlanır. Hizmet verdiğimiz teknik servis alanları ve bu alanlar ile ilgili diğer bazı konuları bilgilendirme sayfamızda bulabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

EKRAN DEĞİŞİMİ

Ekran değişimlerinde konusunda uzman personellerimiz LCD Panel değişimini gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun telefon numaralarımızdan ( 0232 462 5959 ) bize ulaşabilir,kargo ile cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz.

EKRAN KARTI DEĞİŞİMİ

Ekran kartı değişim işlemi Anakart onarımında belirttiğimiz gibi deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Yapılan işlemde eğer Anakart üzerine fazla ısı verilirse veya farklı hatalar yapılırsa geri dönülmeyecek sıkıntılar meydana gelir. Kesinlikle bu işlemi yapan çalışanların işinin uzmanı olması gerekmektedir.

ANAKART ONARIMI

Anakart onarım işlemi , konu üzerine deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer profesyonel bir destekle yapılmaz ise anakartınız çalışmayacak duruma gelebilir. Belki de küçük bir entegresinden kaynaklanan sorun çözülemez ve Anakart onarılamaz duruma gelir. Bu konuda profesyonel teknik servis ekibinin ilk müdahalesi çok önemlidir.

CHİPSET ONARIMI

Chipset onarımı yine yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. yapılabilecek en ufak bir hata anakartı çalışmaz duruma getirecektir.

PİL DEĞİŞİMİ

Pil devri fazla olan, sarj problemi yaşayan ya da batarya ömrü çok kısalmış ürünlerin Pilleri yeni ve orjinal batarya ile değiştirilip, kalibre edilir.

DİĞER HİZMETLER

Data kablosu değişimi , harrdisk onarımı (data kurtarma ) florasan değişimi , menteşe değişimi , ve diğer marka ürünlerin değişim işlemi. Ayrıca şirketimiz her marka ekran , batarya , adaptör , klavye , ve diğer motherboard, ram , harddisk ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Hemen Randevu Al!

    Randevu ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!