İnsan Kaynakları

blank
İş Olanakları

Adapa, açık pozisyonları için insan kaynakları politikasına, kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayları seçmektedir. Açık pozisyonlarımıza belirli süreli veya tam süreli sözleşme ile çalışmak üzere başvurabilirsiniz.

blank
İnsan Kaynakları Politikamız

Adapa çalışanları; öncelikle ben yerine biz diyebilen, şirketine bağlı, etik değerlere önem veren, takım çalışmasına uyumlu, sürekli gelişime inanan, yüksek sorumluluk ve değer sahibi, dinamik ve yenilikçi bir ailenin bireyleridir.

blank
İş Müracaatı

İş Olanakları bölümünde yer alan açık pozisyonlara veya arzu ettiğiniz herhangibir pozisyona, şirketimize şahsen gelerek veya ekteki formu detaylı doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurularınız en kısa sürede değerlendirilerek geri bildirim yapılır veya görüşmeye davet edilirsiniz.

blank
Staj Müracaatı

Sizi iş hayatına hazırlayacak ciddi bir bilişim firması arıyorsanız Adapa, birçok departmanında her yıl aldığı belirli sayıda stajyer ile bu fırsatı sağlamaktadır. Adapa bünyesinde yer alan departmanlara göre stajyer olabilmenin koşullarını “Stajyerlik Koşulları” bölümünde bulabilirsiniz.