Yeni Thinkpad Yoga 460

Yoga

Yeni Thinkpad Yoga 460

ThinkPad Yoga 460

En Yeni Intel® Core™ i Serisi İşlemciler Yoga

En yeni Intel® Core™ i Serisi işlemciler ile son teknolojinin tadını çıkarın.

Maks. Windows 10 Pro

Windows 10, seveceğiniz birçok iyileştirme ile birlikte en iyi Windows özelliklerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. InstantGo* gibi teknolojiler, bilgisayarınızın hızlıca yeniden başlatılmasını ve işlemlere anında devam edebilmesini sağlar, bu şekilde tüm işlemleriniz sorunsuz bir şekilde ilerleyebilir; Windows 10 aygıtlarında artık güç tüketimini otomatik olarak azaltanblank

bir Pil Tasarruf özelliği bulunmaktadır; bu şekilde, daha uzun süre çalışabilir ve oyun oynayabilirsiniz. Sisteme tamamen güvenebilmeniz için, Windows 10 size güncel bilgiler sunar ve kötü amaçlı
yazılıma karşı koruma sağlanmasına yardımcı olacak birçok dahili güvenlik işlevine sahiptir. *Donanıma bağlı

Dört Muhteşem Çalışma Modu. Bir İnanılmaz Cihaz.

Dört çalışma modu (Dizüstü Bilgisayar, Stand, Tablet ve Çadır) arasında kolayca geçiş yapın; sisteminiz sistem ayarlarını otomatik olarak değiştirir ve klavyeyi yeni yerine sabitler. Sır: ThinkPad Yoga 460’ın benzersiz tasarımı, gelişmiş menteşesi ve dokunmatik ekranı, ekranın 360° dönmesini ve hatta tam düz konuma gelmesini sağlayarak yaptığınız işe göre en uygun çalışma modunu seçebilmenizi mümkün kılar.

İnce ve Hafif Tasarım, Uzun Pil Ömrü

Sadece 1,8 kg hafiflik ve 19 mm incelikten başlayan ThinkPad Yoga 460 son derece taşınabilirdir — hareketliyken üretkenlik için idealdir. Maks. 10 saat pil ömrü sayesinde ise tüm gün şarja ihtiyaç duymazsınız.

Endüstri Lideri Çok Modlu Klavye

Öncü Ultrabook’lar öncü klavyelere ihtiyaç duyar — ThinkPad Yoga 460’ün yenilikçi lift ‘n’ lock klavyesi tam da bu amaca yöneliktir. Yoga’nız çalışma modları arasında geçiş yaparken klavye çerçevesi otomatik olarak yukarı kalkar ve tuşlar kilitlenir, bu sayede hem hatalı tuş vuruşları önlenir hem de cihazı kolayca tutabilirsiniz.

IPS ve 10 Parmak Dokunuşlu Çoklu Dokunmatik Teknolojisi ile İsteğe Bağlı WQHD Ekran

Düz Geçişli (IPS) LCD, yüksek parlaklıkla görüntüler. IPS teknolojisi canlı renkleri ve yaklaşık 180° görüntüleme açılarını mümkün kılar. 10 parmak dokunuşlu çoklu dokunmatikte sezgisel işaretler kullanarak ThinkPad Yoga 460’ınız ile kolayca etkileşim kurabilirsiniz. Gelişmiş çoklu dokunmatik teknolojisi mükemmel bir dokunma deneyimi ve çok daha hızlı yanıtlar sunar.

Çok Sağlamblank

ThinkPad Yoga 460’ın dayanıklı karbon-fiber iskeleti en güçlü yol savaşçısının dahi kaba kullanımını kaldırabileceği anlamına gelir.

NVIDIA® Bağımsız Grafikler Seçenekleri

Grafik performansı söz konusu ThinkPad Yoga 460 en üst seviyede performans sunar. Maks. NVIDIA® GeForce® 940M grafikler sayesinde, hem işinizin gerektirdiği geliştirilmiş grafikleri hem de eğlence zamanı geldiğinde canlı bir oyun ve video deneyimini size sunar.

Geniş Depolama Seçenekleri

Maks. 1 TB HDD depolama alanı veya 256 GB SSD depolama alanı seçenekleriyle, ThinkPad Yoga 460 tüm önemli dosyalarınız, videolarınız, fotoğraflarınız ve sunumlarınız için bolca alan sunar.

 

 

No Comments

Post A Comment

Enter Captcha Here : *

blank Reload Image