Yeni Lenovo Thinkpad X1 Carbon

blank

Yeni Lenovo Thinkpad X1 Carbon

ThinkPad X1 Carbon

Ultra İnce. Ultra Hafif. Ultra Dayanıklı. Ortalama bir Ultrabook™ için bu özellikler çakışma yaratıyor gibi görünebilir. Ancak yeni Thinkpad X1 Carbon, ortalamanın çok üzerindedir. Bu ürün, karbon fiber takviyeli bir kasaya sahiptir ve aşırı zorlu ortamlarda yürütülen dayanıklılık testlerinden geçmiştir. Ayrıca, bir günü aşan pil ömrü, daha hızlı, daha güçlü depolama performansı sunar ve kablosuz seçeneğini de içeren şekilde yenilikçi docking seçeneklerine sahiptir.

Intel® Core™ i7 vPro™ İşlemci

Son Derece İnce ve Hafif…

Sadece 2,6 lbs / 1,18 kg’den başlayan ağırlığıyla yeni X1 Carbon dünyanın en hafif 14 inçlik ticari Ultrabook™ modelidir. Ve yalnızca 16,5 mm / 0,65 inç kalınlığında olan bu ürünün taşınabilirliği de oldukça yüksektir.

Tahrip Etmesi Neredeyse İmkansız

Uydu sınıfı karbon fiberden üretilen yeni X1 Carbon, şimdiye kadar üretilmiş en sağlam ThinkPad’dir. Bu ürünler, neredeyse bir düzine askeri seviyede testten geçiyor; bu testlerin tamamı toz, titreşim, sıcak, soğuk, irtifa, su, nem, güneş radyasyonu ve mantar gibi zorlu koşullarda gerçekleştiriliyor. Hayatın karşınıza çıkardığı tüm koşullara karşı ThinkPad’inize güvenebilirsiniz.

Ve tabii ki de, tam boyutlu, alttan aydınlatmalı klavye, ThinkPad X1 Carbon’dan bekleyebileceğiniz şekilde sıvı dökülmelerine karşı dayanıklıdır.

Dilediğiniz Yerden, Dilediğiniz Zaman Bağlanın…

4G LTE-A ile en hızlı, en gelişmiş mobil geniş bant teknolojisine sahip olacaksınız. Ve iki ekrana, ses aygıtlarına ve daha fazlasına kablosuz olarak bağlanabilmenizi sağlayan isteğe bağlı WiGig Dock ile (yalnızca 2K ekranla birlikte sunulur) veriminizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 

 

Prizlere Bağımlı Olmayın

X1 Carbon ile tüm gün kabloya bağlı olmadan geçirebilirsiniz, bu pil 11 saate kadar dayanıklıdır*.

* MobileMark 2014 ile üç farklı ürün konfigürasyonu üzerinde yapılan testlere dayanmaktadır. Pil ömrü, ayarlar, kullanım ve diğer etmenlere bağlı olarak oldukça fark göstermektedir.

 Yüksek Performans

Yeni X1 Carbon, Windows 10 Pro işletim sistemine sahiptir ve 6. nesle kadar Intel® i7-6600U vPro ile birlikte sunulur; bu da yönetilebilirliğin artması ve güvenliğin iyileştirilmesi demektir. Ve tabii ki de X1 Carbon Skype for Business onaylıdır; Dolby® ses sistemine sahip entegre hoparlörler ile bir HD web kamerasına sahiptir; b şekilde konferans görüşmeleri ile görüntülü sohbetler oldukça kolay bir şekilde yürütülebilir.

Ultra Hızlı Depolama Seçenekleri

Ultra hızlı Samsung PCIe NVMe SSD depolama seçeneği ile dosya ve uygulamaları SATA SDD* ile olduğundan iki kat daha hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

* Sonuçlar, Depolama Erişim testindeki genel performansı yansıtmaktadır; bu test, 10 uygulamada depolama okuma / yazma performansını değerlendirmektedir. PCIe NVME SSD, isteğe bağlı bir konfigürasyondur. Ürünler normal PCIe SSD veya SATA SSD ile de yapılandırılabilir.

Göz Alıcı Ekran

2K (2560 x 1440) ekran sayesinde metinler daha net, görüntüler daha parlak ve renkler daha gerçekçidir. Ve IPS teknolojisi ile ekranı neredeyse 180 dereceden dahi görüntüleyebilirsiniz. Üstelik lekelere karşı dayanıklıdır. FHD IPS (1920 x 1080) ekran ile de mevcuttur.

Ekstra Güvenlik

Verileriniz kritik önem taşıdığından, sizi her zamankinden daha güvende tutabilmek için güvenliği artırdık. X1 Carbon, tipik kaydırmalı okuyuculardan daha güvenli ve doğru olan Dokunmatik Sensörlü Parmak İzi Okuyucuya sahiptir. Ayrıca, bu Ultrabook® güvenli donanım için tasarlanmış özel bir çip olan Trusted Platform Module’ü (TPM) içerir.

Thinkpad

No Comments

Post A Comment

Enter Captcha Here : *

blank Reload Image