Yeni Apple Macbook

blank

Yeni Apple Macbook

Yeni Apple Macbook

Şimdiye kadarki en hafif ve en kompakt Apple dizüstüne bilgisayarı!

Bunun için her bileşeni hem daha hafif ve daha ince hem de daha yüksek performanslı olacak şekilde 13,1 mm incelik, 0,9 kg ağırlık ve 12 inç Retina ekran

Mükemmel bir dizüstü deneyimi için, rahatça kullanabileceğiniz bir tam boy klavyenin, ince ve zarif yeni MacBook’ta! Böyle bir klavye sığdırabilmek için, tasarım açısından yenilikçi bir yaklaşım gerekiyordu. Yeni klavyeyi tasarlarken her bir tuşu ve o tuşların altındaki mekanizmayı yeniden ele alındı. Bu sayede yalnızca klavyeyi inceltmekle kalmadılar, aynı zamanda size daha rahat ve hassas bir yazma deneyimi de sunuyor!

Yeni MacBook’u açar açmaz, köşeden köşeye camdan oluşan 12 inç Retina ekranda her şey çok net görüyor. Canlı ayrıntılara sahip fotoğraflar, adeta ekrandan fışkırarak hayat buluyor. 3 milyondan fazla piksel ile her harf olağanüstü net bir ekran sunuyor.

12 inç Retina ekran, 2304 × 1440 çözünürlük ve 16:10 en/boy oranı

Force Touch trackpad, yüzeyin neresine dokunursanız dokunun hassas ve dengeli bir tıklama sunuyor. Altındaki kuvvet sensörleri ne kadar kuvvetli tıkladığınızı algıladığı için, dizüstü bilgisayarınızla yepyeni biçimlerde etkileşime geçebiliyorsunuz.

Yeni MacBook, baştan sona sessiz ve verimli bir performans için tasarlandı. Her şey, yalnızca 5 watt enerjiyle çalışan beşinci nesil Intel Core M işlemcilerle başladı ve OS X Yosemite’deki optimizasyonlar sayesinde daha da verimli hale geldi.

OS X ile çalışan işlemci o kadar az enerji tüketiyor ki, sistem çok az ısı ortaya çıkarıyor ve bilgisayarı soğutmak için fanlara gerek kalmıyor. Bu da, MacBook’unuz çalışırken hiçbir ses duymayacağınız anlamına geliyor.

MacBook’un tasarımına eklenen bağlantı noktası, şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş ve en becerikli bağlantı noktası olmasını istendi.USB-C bağlantı noktası, bir bağlantı noktasından beklediğiniz her şeyi tek bir yerde bir araya getiriyor: Şarj etme, hızlı USB 3 veri aktarımı ve video çıkışı. Tümü, sık kullandığınız aygıtları kolayca bağlamanızı sağlayan bir esneklikle, çift yönlü ve USB bağlantı noktalarının üçte biri boyutundaki bu harika bağlantı noktasında.

Böylelikle mükemmel performans ve hız elde edebiliyorsunuz.

No Comments

Post A Comment

Enter Captcha Here : *

blank Reload Image