Yeni ThinkCentre X1 AIO (23)

blank

Yeni ThinkCentre X1 AIO (23)

ThinkCentre X1 AIO (23)

ThinkCentre X1: Bir Dizüstü Bilgisayar kadar İnce, Bir Masaüstü Bilgisayar kadar Güçlü

Bu alüminyum takviyeli Hepsi-bir-Arada Bilgisayar, sergilenmek için tasarlanmıştır. Ancak şık dış görünüm sizi aldatmasın, ThinkCentre X1, tamamen ciddi işler için üretilmiştir. Intel® vPro CPU’lar, geliştirilmiş güvenlik özellikleri ve yansıma önleyici geniş ve parlak ekran ile en üst düzeyde kurumsal yönetilebilirlik.

a

Süper İnce…

Alüminyum alaşım yapım kasa 11 mm / 0,43 inç inceliktedir.

b

Yine de Son Derece Güçlü

vPro özellikli 6. nesil Intel® Core™ işlemci, Windows 10 Pro işletim sistemi ve DDR4 bellek ile bu Hepsi-bir-Arada Bilgisayar ile çalışmalarınızda gerekli performansı elde edecek, çevrimiçi toplantılara katkıda bulunabilecek veya arkanıza yaslanarak kaliteli görüntülerin tadını çıkarabileceksiniz.

c

Şık Tasarım…

Mükemmel görüş açısı için ekranı -5 ila 45 derece arasında eğebilirsiniz.

d

Dayanıklı Yapı

Ancak şık tasarımın dayanıklılıktan taviz verildiği anlamına geldiğini düşünmeyin. ThinkCentre X1, 10 yıllık ofis tozuna ve en zorlu çalışma ortamlarına karşı test edilmiştir, ürün, 2 kg / 4,4 lbs toz ile dolu bir odada hatasız bir şekilde çalışmıştır !

e

Son Derece Pratik, Çarpıcı Ekran

Bu Hepsi-bir-Arada Bilgisayar, geniş 23,8″ Tam HD yansıma önleyici ekrana sahiptir (1920 x 1080). Ekran ışığı yayarak yansımayı önlemek üzere mikro düzeyde işlem görmüştür, bu şekilde, parlak ışıklı ortamlarda dahi canlı, net bir ekran sunulmaktadır.

tt

 ThinkCentre 

Kolay Yönetilebilir

ThinkCentre X1, Windows 10 Pro işletim sistemi, vPro özellikli 6. nesil Intel® i7 işlemci ve Aktif Yönetim Teknolojisi (AMT) ile birlikte sunulmaktadır, bu da birçok yönetilebilirlik özelliği ile şifreleme amaçlı olarak Trusted Platform Module (TPM) Modülünü de içeren şekilde iyileştirilmiş güvenlik anlamına gelir.

a  

Bağlanmaya Hazır

ThinkCentre X1, arka plandaki ofis gürültüsünü gideren mikrofonlar ile çevrimiçi toplantılar için geliştirilmiştir. Karşınızdakini kolaylıkla duyabilir ve karşınızdakine sesinizi net bir şekilde iletebilirsiniz. Bu ürün ayrıca, Dolby® ses sistemini destekleyen entegre hoparlörlere sahiptir ve 1080p web kamerası ve Skype for Business onaylı ses ve görüntü sunar. Bu üründe kamera gizlilik kapağı ve ses tanıma özelliği bulunur.

 b

Soğuk ve Sessiz

ThinkCentre masaüstü bilgisayarlar, her zaman soğuk ve sessiz bir şekilde çalışıyordu ancak yeniden tasarlanmış fan kanatları sayesinde artık fısıltı düzeyinde dahi ses duymayacaksınız.

Her Yerde Kullanım İçin

Cazip bir ev ve ofis masaüstü bilgisayarı olarak tasarlanmış olan ThinkCentre X1, resepsiyon alanları, bilgi noktaları ve toplantı odaları gibi kamuya açık ortamlarda çalışabilmek üzere uyarlanabilir. Kensington kilidi yuvası ile bilgisayarı yerine sabitleyin ya da stand yerine isteğe bağlı VESA duvara monte etme aksesuarı ile duvara kolaylıkla monte edin.

Çevre Dostu

ThinkCentre X1 bir enerji etkin bilgisayardan çok daha fazlasını sunar. %65 oranda geri dönüştürülmüş içerik (PCC) materyalinden oluşur. Ayrıca ULE Gold, ENERGY STAR 6.1 ve EPEAT® Gold onaylıdır. Güç kaynağı ünitesinde (PSU) %88 güç verimi sunar. Gezegenimizi korur. En iyi sonuçları sunar.

 

No Comments

Post A Comment

Enter Captcha Here : *

blank Reload Image