Yapısal Kablolama

Müşterilerimizin yapısal kablolama ve ağ teknolojileri ile ilgili talep ettikleri tüm hizmetler, iletişim ve ağ projelerinin tasarımı aşamasındaki her türlü fizibilite, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ile projelerin gerçekleşme sürecinde kurulum ve destek hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Müşterilerimiz tarafından talep edilen bu hizmetler ve ürünler ile ilgili projenin tasarımı sırasında mühendislik, fizibilite, danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Ve bu projelerde Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar kullanılarak çözümler sunmaktayız.
ADAPA, uzman kadrosunun network sistemlerine bütünsel bakışı ve tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve yıllarca kullanabilecekleri yapısal kablolama sistemleri kurar.

 

Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır. Network sistemlerinin kablolama alt yapısı kadar uzun kullanılan başka hiç bir elemanı yoktur. Bu denli önemli olan kablolama alt yapısı kurumların toplam network yatırımlarının çok küçük kısmını oluştururken, karşılaştığımız network problemlerinin büyük bölümünün temelinde ise hatalı tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri tespit edilmiştir.

Müşterinin talepleri doğrultusunda ses-görüntü, data iletişimi için hız kriterleri belirlenir. Bu talepler doğrultusunda müşterinin bina içi ve bina dışı keşifleri yapılarak en uygun ürünler tespit edilir. Yapısal kablolama işlemleri; keşif, projelendirme, kuruluş, test ve sertifikalandırma işlemlerini kapsar. Çözüm ortağı olduğumuz ve üreticiye göre değişen 15, 20 ve 25 yıllık performans garantisi verilen kablolama çözümlerimizde AMP, Legrand, Molex, Lucent, HCS gibi konusunda en iyi olan üreticiler ile işbirliği yapmaktayız.

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!