NETSİS

Netsis Destek Misyonumuz

Başarılı bir netsis logo erp entegrasyonu için öncelikle şirketlerin buna bir proje gözü ile bakıp doğru kaynakları kanalize etmesi ve yönetim olarak bu kaynakların arkasında durması çok önemlidir.Yazılımların mükemmele yakın şekilde çalışıyor olması ve bütün süreçleri tamamlıyor olması çok önemlidir.Ancak daha önemlisi insan faktörüdür.Bu anlamda Netsis entegrasyonu süreçlerinde proje ekibinin önemi oldukça fazladır.Proje ekibinizi kuralım ve projelerinizi ekibinizle birlikte yürütelim.

Netsis Ürünleri

Netsis Enterprise

Zengin iş fonksiyonlarına sahip kurumsal ERP çözümü Logo Netsis 3 Enterprise; büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun kapsamlı çözümler sunarak işletmelerin verimliliğini destekliyor.

Netsis Standard

Orta ölçekli işletmelerde finans-muhasebe, üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamaların merkezi yönetimi için geliştirilen Logo Netsis 3 Standard, ölçeklendirilebilir yapısıyla, zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlıyor.

Netsis entegre

Logo Netsis 3 Entegre ile KOBİ’ler üretimden siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetiyor.

Netsis Wings

Geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştiren Logo Netsis Wings ERP, web üzerinden kullanım özelliği sayesinde de sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

İşletmenize Özel Çözümler Projeler

Yazılım Geliştirme

Netsis ile entegre Web uygulamalarıyla saha çalışanlarınıza özel yazılım sayesinde işletmenizin verimliliğini ve karlılığını arttırın.

Veri Analizi

Netsis ile gerçek zamanlı olarak çalışan görsel raporlar sayesinde işletmenizin durumunu her an takip edebilirsiniz.

Veri Güveniği

İşletmenize olası bir sistemsel saldırıda ve herhangi bir donanımsal problemden dolayı veri kaybı yaşamak istemiyor iseniz Netsis veritabanı yedeklerinizi bulutta güvenle saklıyoruz.

Çözümler

İş süreçlerini kolay,pratik, uygun maliyetli ve etkin biçimde yönetmeyi sağlayan Netsis çözümleri, verimlilik anlayışını, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçlere yaygınlaştırıyot, karmaşık iş süreçleri sadeleşiyor ve iyileştiriyoruz.

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!