Microsoft Kurumsal Hizmetleri

Microsoft teknolojilerinde sahip olduğu uzmanlığı, Microsoft Silver Certified Partner ünvanı ile pekiştiren şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarınıza esnek çözümler getirmeyi amaçlıyor, Microsoft Çözüm Ortaklığımızın tüm avantajlarını, müşterilerimizle İş Ortaklığına dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Uzun yıllardır Microsoft teknolojilerine yatırım yapan şirketimiz, özellikle iş çözümleri alanında süreç ve iş yapış şekillerini baz alan katma değerli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin son  teknolojileri en hızlı ve kaliteli şekilde uygulamasını sağlayarak,  bilgi ve iletişim teknolojileri konusunda tüm çözüm ve hizmet ihtiyaçlarını tek bir kaynaktan karşılıyor, maliyet ve rekabet avantajı sağlıyoruz.

Deneyimli kadromuz tarafından sunulan Microsoft Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, işletmelerin IT yatırımlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere teknik uzmanlıkla bütünleşen iş ve sektör analizlerini esas alıyoruz. Planlama, kurulum ve destek süreçlerinin her aşamasında sunduğumuz bu hizmet ile, e-ticaret, kurumsal uygulama planlaması, dağıtık ağ mimarisi bilgi işlemi ve diğer ileri düzeyde teknoloji ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı bir program doğrultusunda çok yönlü bir danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!