Local Area Network (LAN)

Türkiye’de bilgisayar ve internet kullanımının son yıllarda ciddi şekilde artması ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişmelere paralel olarak kurumlar için kritik bir bileşen olan yeni ağ talepleri ile mevcut ağlarını yenileme ve kapasite artışı gereksinimlerini ortaya çıkarmaktadır.

 

Günümüzde büyüyen işletmelerde çalışanların verimli olabilmeleri için işbirliği yapmaları ve iletişimlerinin mükemmel olması gerekiyor. Doğru LAN altyapısı çalışanların hızlı ve güvenli bir şekilde iletişim kurabilmelerini sağlar. Anahtarlama donanımının kablosuz yerel ağ, IP Telefon ve gerçek zamanlı iletişim desteğine sahip olması maliyetlerin düşmesi açısından çok önemlidir.

 

Ağ tasarımında bireylerin ihtiyaçlarının yanında kurumların genel ihtiyaçlarının da göz önünde tutulması gerekir. Anahtarlar çeşitli uygulama ve yönetim yazılımı çözümleri ile ağ yönetiminin kolaylaştırılması sağlanabilir.

 

Adapa olarak, özel ve kamu kuruluşlarının iletişim altyapısı projelerine ilişkin tüm gereksinimlerini karşılamak amacıyla en iyi çözüm alternatiflerini üretiyoruz. İletişim sektöründeki hızlı gelişmeler paralelinde oluşturduğumuz uzman teknik kadrosu ile özel ve kamu kuruluşlarının iletişim altyapısı projelerine ilişkin tüm gereksinimlerini karşılamak amacıyla süreklilik, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik, sağlamlık, güvenlik ve yönetilebilirlik kriterlerini baz alarak en iyi çözüm alternatiflerini üretmektedir.

 

Müşterilerimizin iletişim ve ağ altyapısı ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları aktif ve pasif cihazların marka bağımsız olarak belirlenmesi, iletişim altyapısının belirlenmesi, proje taslağının oluşturulması, projenin müşteriye sunumu, cihaz sunumları, üretici-dağıtıcı-taşeron firma faaliyetleri ile ön keşiflerin gerçekleştirilmesi, ağ entegrasyon işlemleri, optimizasyon ve diğer tüm satış öncesi faaliyetler; satış sonrası ve garanti süresinde lojistik, montaj, de-montaj ile her türlü destek ve bakım hizmetleri ise yetkin kadrolarla sağlanmaktadır.

 

Müşterilerimizin iletişim altyapısını tasarlarken gerek duyulan veri, ses ve görüntü iletişimi için en güncel teknolojiler ile iletişim alt yapıları (paket anahtarlama, kiralık devre, frame relay, ATM, ISDN, xDSL, wireless, uydu vb) kullanılmaktadır.

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!