Genel Bilgi

blank

ADAPA, iletişim ve ağ projelerinde en uygun iletişim ve ağ cihazları (aktif ve pasif cihazlar) ile yönetim sistemlerinin temini için dünya iletişim pazarının lider firmalarının uygun teknolojiye sahip ürünleri ile çalışılmaktadır. Bu konuda eğitim almış, sertifikalı, konusunda uzman ve birçok projeyi başarı ile tamamlamış profesyonel teknik kadrosu ile müşterinin ihtiyaçlarına göre en uygun ürünlerle anahtar teslim çözümler üretilmektedir.

Günümüzde firmalar coğrafi olarak geniş dağılım gösteren ofis, fabrika ve depolarındaki işi kontrol etmek, verimliliği ve karlılığı doğru analiz etmek ve büyümeyi ölçmek zorundadır. Firmalar üretim ve iş süreçlerini işletirken, dağıtılmış çalışma yapıları, uzakta bulunan ofisler ve mobil kullanıcıların bir arada çalışabilmesi gereğini karşılamaları gün geçtikçe hayati önem kazanmaktadır. Kaçınılmaz sonuç olarak firmalar, kaynaklarını düşük maliyetle etkin olarak kullanmak isterken, çalışanların daha verimli çalışabilmesi için takım çalışmasına uygun teknolojilerden faydalanmak zorundadır.

ADAPA olarak müşterilerimize sunduğumuz artı değerli iletişim çözümlerimiz (Yerel Alan Ağ, Geniş Alan Ağ kurulumu, kablosuz ağ ve yapısal kablolama, ağ tasarımı, kiralık hat veya Frame-Relay üzerinden kurumsal Internet erişim servisleri, xDSL çözümleri, Sanal Özel Ağ v.b.), şirket ve kurumlara ticari uygulamalarını, üretim, sipariş, satış ve stok gibi faaliyetlerini tek noktadan yönetmek, işletmek, izlemek ve denetlemek imkanı sağlarken, geniş coğrafi alanda bulunan firma birimlerinin ve kullanıcılarının birbirleri ile çalışabilmesi, haberleşebilmesi ve birlikte üretmeleri sağlanır. Ortak kullanılan kaynaklar maliyetleri düşürürken, birlikte çalışabilme ve paylaşım üretim hızını, verimi ve karı arttırır.

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!