Konaklama Sektörü Yazılım

blank

Konaklama Sektörü Yazılım

AILOS, konuk ağırlama sektörünün otomasyonunu sağlamak için geliştirilmiş, birbirleriyle entegre çalışan birçok modül ve alt modülden oluşan windows tabanlı bir OTEL YÖNETİM SİSTEMİ yazılımıdır. Özellikle bu sektörün hızlı temposunu karşılayacak şekilde tasarlanmış ve Windows ortamının getirdiği kullanım kolaylığını içerir.

AILOS, bilişim sektöründe 34 yılını tamamlamış ve bu süre içerisinde biri HIS-Hotel Information Systems (USA) diğeri BELLBOY – Hotel Management Systems (İsrail) gibi iki uluslar arası yazılımı Türkiye turizm sektörüne sunmuş kardeş şirketimiz, BİLTAŞ Elektronik Sistemler, Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilmiş bir uygulama yazılımıdır. Günümüz yüksek teknolojisi ile geliştirilmiş komple bir entegre uygulama yazılımı olmanın yanı sıra, uzun yılların ve uluslar arası bilgi birikimi ile yapılandırılmış bir OTEL YÖNETİM SİSTEMİ yazılımıdır. Bu anlamda AILOS, konaklama sektöründe yer alan işletmelerin otomasyonunu tek başına çözebilen uygulamadır.

AILOS’u diğer rakiplerinden ayıran en büyük özelliği; tüm yapının yani tüm modüllerin analizlerinin/tasarımlarının tamamlanmasından sonra kodlanmaya geçilmesidir. Rakiplerine göre en az yama taşıyan entegre uygulamadır.

AILOS Otel Yönetim Sistemi, öncelikle Ön büro (Front Office), Arka Büro (Back Office), POS, EKBS olmak üzere 15 ana modül ve bu modülllerin altında çalışan birçok alt modülü otel sektörünün hizmetine entegre olarak sunmaktadır. Ve bu modüllerin tamamı multi currency (çoklu dövizli) ve multi language (çoklu dil) özelliklerini taşımaktadır.

Genel Yapısı
AILOS, entegre bir paket olması, parametrik yapısı, olağanüstü teknolojisi ve benzersiz üstünlükleri ile her çeşit (şehir, kıyı, tatil köyü v.b.) ve büyüklükteki (küçük, büyük) otel işletmeleri için ideal ve güvenli bir çözümdür. Verilerin güvenliğini sağlayan çok katmanlı bir koruma sistemine sahiptir. Böylelikle, kullanıcıların bilinçli veya bilinçsiz olarak sisteme zarar vermesini engeller.

Kullanıcıya veya rolüne özel menü tasarımı yapılabilir.
Ofis programları ile entegrasyonu vardır.
Veriler kolon bazında sıralanabilir, gruplanır, filtrelenir ve saklanabilir.
Kullanıcıya özel ekran görünümü yapılabilir ve saklanabilir.
Kullanıcı ve rol bazında yetkilendirme yapılabilir.
Veri yönetiminde MS SQL server kullanır
Hiçbir şekilde veri kaybı veya bozulması olmaz.
Client/Server veya terminal server yapıda kurulup kullanılabilinir.
Otomatik yedekleme sistemine sahiptir.
Log sistemine sahiptir. AILOS içerisinde yapılan tüm ilavelerin, değişikliklerin ve silmelerin logu tutulur. Kolayca raporlanır.
Sınırsız raporlama imkanı sunar. İçerdiği yüzlerce rapora ek olarak AILOS, bünyesinde bulundurduğu raporlama programı sayesinde kullanıcıya istediği raporu hazırlayıp yapıya ilave etmeyi sağlar.
Raporlardaki filtreleme yapısı sayesinde kullanıcı arzu ettiği değişik analize ve grafiğe ulaşır.
Raporlar arzu edilmesi durumunda exel’e, XML veya text olarak arşive alınabilir.
Kısayol tuşları ile istenilen bilgiye hızlı erişim sağlanabilir.

No Comments

Post A Comment

Enter Captcha Here : *

blank Reload Image