Depo Otomasyonu Çözümü

blank

Depo Otomasyonu Çözümü

Günümüz dünyasında anında ve doğru iletişim herşeydir. İşletmeler hem kendi çalışanları hem de müşterileri ile doğru, süratli ve etkin bir şekilde iletişim kurmanın yollarını aramaktadır. Geliştirilen yeni mobil yazılımlar, çeşitlenen donanımlar ve geniş bant ile iş süreçlerini sahada da uygulayabilirken, uzak mesafeden haberleşme çözümleri ile de pek çok sektörde anlık kontrol sağlanabiliyor.

Mobil donanımlar ve bütünleşik mobil çözümler sayesinde pek çok sektör yeni iş yapış modelleri ile tanışıyor. Verilerin akıllı PDA’larla saha ekiplerince toplanması işlemlerin doğruluğunu artırırken mobil çözümler saha personelinin de müşteri noktasında daha iyi servis vermesini sağlıyor. İş yapma şekil ve modelleri erişimsizliği ortadan kaldırarak verimliliği artırıyor.

Bu platformlarda geliştirilen kurumsal uygulamalar, şirketleri sınırların ötesine taşımakta ve hizmet verir hale getirmektedir. Bugün takip sistemlerinden, stok ve depo yönetimine kadar uzanan iş süreçlerinin tamamlayıcısı haline gelen mobil teknolojiler ve uygulamalarla karşılaşmaktayız. Enerjiden üretime kadar farklı sektörlerde yeni uygulamalar şirketlerin isteklerine göre sunulmakta ve gelinen noktada ise hemen hemen her yazılımın mobil çözümleri oluşturulmaktadır.

Biltaş olarak özellikle son yıllarda mobil teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin iletişimini üst düzeye çıkarmak ve daha süratli ve sağlıklı büyümesini sağlamak yönünde çözümler geliştirmekteyiz.

Günümüzün mobil devriminde yerini alan Biltaş firması;

KronosL Depo Otomasyon Sistemi
KronosP Soğuk satış Sistemi
KronosU Üretim Sonu İşlemleri

uygulamalarını geliştirmiştir. Ve birçok mobil uygulamanın da geliştirilmesine devam etmektedir.

No Comments

Post A Comment

Enter Captcha Here : *

blank Reload Image