Şirket Profili

Uzman kadromuz ve alanında yetkin yurt içi ve dışı iş ortaklarımızla, kurumsal IT ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler sunarak, hizmet kalitelerinin yükselmesi, değişime hızlı uyum, sürdürülebilir büyümeyi ve karlılığı hedefleyerek müşterilerimize küresel rekabette avantaj sağlıyoruz.

Şirket olarak amacımız; Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı şirket olarak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm
yurt çapında yaygınlaştırarak istihdam yaratmak ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin verimliliğini artırmayı, kendi işine odaklanmasını sağlamayı ve her anlamda katma değer elde etmesini hedefliyoruz.
Sağladığı tüm hizmetlerin, müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmayı kendine vizyon edinen ADAPA’nın en önemli misyonu; kullanım ve zamandan tasarruf ettirerek iş hayatında verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmaktır.

ADAPA, her geçen gün gelişen teknolojiyi, rekabetçi fiyat ve eksiksiz destek hizmeti ile sunmaktadır. Müşterilerine sunduğu uçtan uca çözümleriyle, tüm işlemleri optimize ederek kurumlara katma değer katan, verimliliği artıran, gerçekçi bir bakış açısı sağlayan ortam sunar. Sunduğumuz maliyet avantajının sırrı organizasyon ve iş süreçlerini yalın olarak yeniden düzenleyerek, müşterilerine olabildiğince az katmanla ve doğrudan erişmesi ve bu yolla gereksiz tüm maliyetleri ortadan kaldırmasından kaynaklanmaktadır.

Dünyadaki en yeni teknolojileri izleyip müşterilerinin beklentilerini tespit ederek sahip olduğu bilgi birikimi, deneyim ve hizmetleri ile müşterilerine özel çözümler üreten ADAPA, müşterilerine değer katan iş ortaklığı sunmaktadır. Ve 1997 yılından beri sunduğumuz bilgi teknolojisi çözümleri ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunuyoruz.