Scantech Fiyat gör Ürünleri

Discovery SG-20 yeni nesil müşteri bilgi danışma terminali. Discovery SG-20 ile müşteriler zaman ayarlı ve anlık olarak ürünlerin istenen bilgilerine ulaşabilirler.

Discovery SG-20 kolay kullanımı ve üstün okuma performansını büyük ve tam gragik LCD ekran ile birleştirerek kolay iletişimi garanti eder.

Discovery perakendecilere, müşteriye daha efektif ve sağlam bilgi ve servis sunmalarında yaardımcı olur, verimliliği arttırır.

Müşteriler, kendilerine özel fiyat ve ürün bilgilerine ulaşabilir, toplam alış-veriş tutarlarını, bonus puanlarını, indirim ve özel uygulama bilgilerini görebilirler.

İnteraktif Alış-Veriş Tecrübesi

Müşteri, alışveriş alanının herhangi bir yerinde, herhangi bir ürünün sadece barkodunu okutarak, ilgili ürün hakkında fiyat bilgisini kontrol edebilir, ürün materyali hakkında detaytlı bilgiye ulaşabilir.


BİRE-BİR İLETİŞİM

Sadık müşteri sadece bir barkod okutmak ile anında sahip olduğu bonus puanlarını görüntüleyebilir ya da sadık müşterilere özel yazılımlar ile bire-bir iletişim kurulabilir.


MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Discovery, müşteri kartları ile müşteri alışkanlıklarının takibine yardımcı olur. İnteraktif iletişim ile müşteri profili ve alışveriş alışkanlıkları hakkında oluşturulacak veritabanı için kolay ve hızlı bilgi toplanmasını sağlar.


Thin Client

Discovery Scantech, Thin Client uygulaması ile uzak bir noktadan veya sunucu üzerinden kolayca konfigüre edilebilir, programlanabilir, yönetilebilir. Kablolu veya kablosuz bağlantı ile tek merkezden 32 adet Discovery yönetilebilir.

 

 

Scantech Discovery SG-20
Ekran Arkadan aydınlatmalı full grafik
 

 

8 characters line, 240×128 LCD-CCFL
Barcode Engine Scantech barcode scanner
İşlem Araçları i-start, configuration and demo tool
Kullanıcı arayüzü 4 bağımsız tanımlanabilir buton, hesaplama, entegre ses
Bağlantı Arayüzü 1 paralel, 2 seri port
 

 

RS-485 multi drop network, RS-232/RS-422 point to point connect
Genişleme Opsiyonları Wireless-RF, SmartCard Reader, Magnetic Card Reader,
 

 

LaserGun, Printer
Enerji 100-240 Volt Power Supp.
Ölçüler 181.5 mm x 298 mm x 100 mm
Ağırlık 1.5 Kg
Barkod Kapasitesi EAN/UPC/JAN, EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, JAN-8, JAN-13, 2 and 5 digit add-on, Interleaved 2 of 5, Code128, Code39, CodeBar

SCANTECH SG 15  FİYAT GÖR

Scantech Shuttle SG-15 Fiyat Gör
Shuttle SG-15 giriş seviyesinde, küçük ve cazibeli bir fiyat gör cihazıdır. Shuttle son teknoloji özelliklerini taşır. Kablosuz RF ve kablolu network bağlantı arayüzlerinin her ikisinede sahiptir. Font seçimi ile 3 ya da 5 satırlı, her satırda 20 karakterli parlak ekrana sahiptir. Düşük maliyetli tek satırlı CCD okuyuculu veya yüksek performanslı 20 satırlı laser okuyucu seçeneği. Küçük ve sempatik görüntüsü ile mağaza içerisinde he alana monte edilebilir. Power-over-Ethernet (Ethernet  üzerinden güç) seçeneği ile esnek montaj seçenekleri. Üç standart renk seçeneği ile daha gösterişli.

GENEL ÖZELLİKLER

Shuttle SG-15, on yılı aşan Müşteri Bilgilendirme Sistemlerindeki Scantech-ID bilgi ve tecrübesi ile son teknoloji ile geliştirilmiştir. Bugün sizlere farklı okuyucu seçenekleri (CCD Single line veya Laser 20 omni-directional lines), farklı renk seçenekleri (Gümüş, Siyah, Kırmızı) ve farklı bağlantı arayüz seçenekleri (WiFi veya LAN) ile sizlere sunulmaktadır.

KALİTE ve SAĞLAMLIK

Shuttle, diğer Scantech-ID ürünleri gibi en üst teknoloji ile üretiilmektedir. Bu sayede aynı kalitede fakat daha pahalı olan diğer ürünler ile çok rahat fiyat rekabeti yapabilmektedir.

Yüksek arızasız çalışma zamanı oranı ile üstün performans sağlar.

ESNEKLİK

175 mm (Yükseklik), 132 mm (Genişlik), 95 mm (Derinlik) ölçüleri ile Scantech-ID Shuttle SG-15 istenilen heryerde kullanılabilecek kadar küçük. O kadar ki, raf üzerine dahi monte edildiğinde ürünleri engellemeyecek bir yapıya sahiptir.

Parlak ekranı fiyatların ve ürün bilgilerinin rahatlıkla okunmasını sağlar.

BAĞLANTI

Shuttle, standart olarak kolay kullanılabilir yönetim aracı ile gelmektedir. Kullanıcı SG-15 ‘ çevresel ihtiyaçlarıına göre rahatlıkla yönetebilmektedir.

 

 

Scantech Shuttle SG-15
Ekran Parlak mavi-beyaz ekran
 

 

128×64 pixel (70×40 cm)
 

 

İki orantılı font seti
Bağlantı Arayüzü Standart Ethernet (UDP, TCP Client, TCP Server)
 

 

Opsiyonel Wifi IEEE 802.11b PCMCIA Card ile
Enerji PSU 100-240 VAC
 

 

Opsiyonel: PoE (Power of Ethernet IEEE 802.af)
Ölçüler 175 mm x 132 mm x 95 mm
Ağırlık 0.80 Kg
Okuyucu Omni-directional 20 scan/line
Alternatif Okuyucu CCD Single Line Scan Engine
DoF (Okuma mesafesi) 200 mm / 8”
Barkod Kapasitesi EAN/UPC/JAN, EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, JAN-8, JAN-13, 2 and 5 digit add-on, Interleaved 2 of 5, Code128, Code39, CodeBar
Software

SG-15 configuration utility

 

 

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!