NETSİS

portfolio-banner-demo

NETSİS

1991 yılında kurulan Netsis, farklı sektör ve ölçekteki firmalara çağdaş ve uluslararası kriterlere uygun kurumsal iş yazılımları geliştirmektedir. Sektördeki yılların deneyimi ile, 33 bine yakın kuruluşa uçtan uca iş otomasyonları sağlamaktadır.

Biz Kimiz? Netsis İş Ortaklığı Politikası

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, çok yakınınızda Netsis ürünleri ile ilgili hizmet alabileceğiniz bir İş Ortağı mutlaka vardır…

NETSİS’nin en güçlü olduğu alanlardan biri yaygın, bilgili, eğitimli ve deneyimli dağıtım ağıdır. NETSİS, Türkiye de geniş bir dağıtım ağı oluşturarak, müşterilerine ürün ve hizmetlerini bu kanal üzerinden sunmaktadır.

Yaklaşık 33.000 ticari program kullanıcısı olan NETSİS, ürün ve hizmetlerini son kullanıcıya ulaştırırken ürünlere göre dağıtım kanalı aracılığı ile hizmet sunmaktadır. Netsis Netlite, Netsis Entegre ve Netsis Redcode ürünleri ve hizmetleri sadece NETSİS İş Ortakları tarafından son kullanıcıya sunulmaktadır.

İş Ortaklarımız bünyelerinde bulunan NOD ( Netsis Onaylı Destek Uzmanı ) belgeli destek ekiplerine göre yetkilendirilirken, o ürünle ilgili eğitim ile birlikte ürünün çalıştığı platformun da eğitimini almış ve sınavlarından geçmiş olması dikkate alınmaktadır.

Değerli kullanıcılarımız, hak ettiğiniz kaliteli hizmeti almak için lütfen NETSİS tarafından yetkilendirilmiş İş Ortakları ile temasa geçiniz.

ADAPA Bilgi Teknolojileri NETSİS tarafından en yüksek seviye olan
NETSİS KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAKLIĞI ile yetkilendirilmiştir…

Adapa çoğunluğu NOD M ( Netsis Onaylı Destek Ekibi Master ) olmak üzere bir çok destek ekibini bünyesinde barındırmaktadır.

Netsis Redcode Ürün Ailesi, En iyi Yerli ERP,

– İstanbul, İzmir, Ankara,
– Urla Teknokent Yazılım Üssü120+ Çalışan 1500+ Uzman Kadro
– 400+ Partner
– Tahran, Kahire, Kiev, Bakü ofisleri,