OKI Garanti Hizmetleri

Baskı çözümlerinde dünya liderlerinden biri olan OKI Printing Solutions firmasının Garanti Hizmetleri Çözüm Ortaklığı görevini,  “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkeleri doğrultusunda ve uzman kadrolarımızla yerine getirmeye devam ediyoruz.

OKI Europe Limited şirketinin Türkiye’de OKI marka yazıcı, faks ve yedek parça stoğu bulundurmak üzere yetkilendirdiği servis firması ORTEK Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.’dir.

ADAPA, ORTEK ile 2003 yılında yaptığı sözleşme ve sözleşme ekinde yer alan ürünler ile ilgili bölgemizde YETKİLİ SERVİS olarak tayin edilmiştir.

Garanti İçi Servisler

Garanti kapsamında yetkili servis olarak hizmet vermeye yetkili olduğumuz OKI ürün grupları;

OKI Nokta Vuruşlu Yazıcılar,

OKI Mono Sayfa Yazıcıları

OKI Renkli Sayfa Yazıcıları

Garanti Dışı Servis hizmetlerimiz

Şirketimiz, garantisi bitmiş her türlü OKI ürününe hizmet vermektedir.

Yedek Parça Temini

Yetkili servis olduğumuz OKI ürünlerinin belirli oranda yedek parça stoğunu bulunduruyoruz. Bölgemizden gelen yedek parça taleplerini stoktan karşılamaya, stoğumuzda olmayanları merkezden temin edilmesi ve ihtiyaç sahibine süratle gönderilmesi hizmetlerini yerine yerine getiriyoruz.

Tüm diğer markalarda olduğu üzere, üstlendiğimiz bu görevi en iyi şekilde yerine getirebilmek için servis merkezinde gerekli tüm yedek parça ve işçilik imkanlarını sağlıyoruz. Ayrıca, bu görevde yer alan ekibin bilgilerini güncel tutan eğitimleri aldırmaya özen gösteriyoruz.

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!