IBM Storwize V7000

Yerleşik depolama verimliliği yetenekleri sağlayan yeni bir orta ölçekli disk sistemi…


 
Genel Bakış
 

Sektörde lider depolama teknolojilerini geliştirip sağlama sözüne olan bağlılığını sürdüren IBM, temel depolama verimliliği teknolojileri, olağanüstü kullanım kolaylığı ve performans gibi özelliklerin tamamını rekabetçi ve orta ölçekli bir fiyata sağlayan, küçük boyutlu ve modüler tasarıma sahip olan IBM® Storwize® V7000 adlı yenilikçi depolama olanağını pazara sunuyor.

IBM Storwize V7000, yalnızca büyük işletmelerdeki depolama sistemlerinde kullanılan IBM’in bazı üst düzey teknolojilerini bünyesinde barındırarak, orta ölçekli disk sistemlerindeki depolama verimliliği standardını yükseltiyor. En ileri teknolojiye sahip olan bu depolama sistemi IBM’in kapsamlı depolama portföyünü genişletmekle kalmayıp kuruluşların sürmekte olan bilgi patlamasına yanıt verme biçimlerinin değişmesine de yardımcı olabilir.

blank
Kolay
 
IBM Storwize V7000 çığır açan, güçlü ve kullanımı kolay GUI öğesi ile yönetimi basitleştirir. Bu arabirim, kuruluşların depolama performansını, verimliliği ve kullanım oranlarını iyileştirmelerine yardımcı olur ve depolama yöneticisinin üretkenliğini artırır. IBM Storwize V7000, kullanım kolaylığı sağlayan aşağıdaki özellikleri içerir:
 
Önceden kurulmuş yazılım
 
Basitleştirilmiş tedarik etme olanağı
 
. Çevrimiçi veri geçişi
 
. Basitleştirilmiş uzaktan ikizleme
 
. Basitleştirilmiş uygulama performansı ayarlaması
 

Hızlı

 

IBM Storwize V7000, kuruluşların hizmet düzeylerini iyileştirmesine yardım eder ve etkinliği kanıtlanmış sektörel karşılaştırmalı değerlendirmelerin yanı sıra üstün performans sağlar. IBM Storwize V7000 aşağıdaki performans özelliklerini sağlar:

.  System Storage Easy Tier teknolojisi

.  Performans yönetimi

.  Birden çok depolama katmanı

Verimli

 
IBM Storwize V7000, üstün IBM depolama verimliliği teknolojilerini, yeni depolama teknolojilerinin eklenmesini basitleştiren modüler bir tasarım içinde bütünleştirir. Verimlilik düzeyinin yükselmesi ile depolama olanağı kullanımı artarken, enerji maliyetleri, yönetim maliyetleri ve depolamadaki yayılma durumu azalır. IBM Storwize V7000 verimliliğinde öne çıkan özellikler arasında aşağıdakiler bulunur:
 
.  Depolama sanallaştırması
 
.   Thin provisioning özelliği
 
.   Alan kullanım verimliliği sağlayan FlashCopy
 
.   Depolama kaynağı yönetimi
 
 

Uygun maliyetli

 
IBM Storwize V7000, uygun maliyetli, orta ölçekli disk sistemleri için yeni bir standart getiren dinamik, modüler ve küçük boyutlu bir tasarıma sahiptir. Bütün bir kabini satın alıp bunu zaman içinde disk kasaları ile doldurmak yerine, IBM Storwize V7000 ürünü modüler ve birbirinden bağımsız bileşenler kullanarak kuruluşlara kullanılan alan gereksinimlerini azaltırken esneklik düzeyini artırma olanağı sağlar. Kapasite ve işlevsellik zaman içinde gerektikçe eklenebilir ve geleneksel orta ölçekli disk sistemleriyle karşılaştırıldığında daha az sayıda kesinti durumu ortaya çıkar.

Bize Ulaşın!

    Teklif ya da bilgi almak için
    0232 462 59 59 ya da formu doldurun!